درباره ما

عصرآفرینی

مربیگری کسب و کارهای نوپا، به معنی راهنمایی و پشتیبانی در زمینه راه اندازی و توسعه کسب و کارهای جدید است. این کسب و کارها به دلیل عدم تجربه کافی و نداشتن دانش لازم در زمینه تجارت و مدیریت، ممکن است با مشکلات و موانعی مواجه شوند که برای کاهش این مشکلات و تسریع در پیشرفت کسب و کار، نیاز به مربیگری یا منتورینگ دارند. در این روند، یک مربی با تجربه، به عنوان یک راهنما و مشاور، کسب و کار جدید را هدایت می‌کند و در زمینه‌هایی مانند برنامه‌ریزی، بازاریابی، مالی، مدیریت منابع انسانی و … به فرد یا تیم، پشتیبانی می دهد.

در این روند، مربیگری به گونه‌ای انجام می‌شود که کسب و کارهای نوپا، با کمک مشاوره و راهنمایی های دریافتی، بتوانند اولین گام‌های خود را به سوی موفقیت بردارند و در رقابت با سایر رقبایشان بهترین عملکرد را ارائه دهند. من ، سعید طالبی با بیش از ۲۰ سال تجربه در حوزه های مختلف کسب و کار ، از جمله راه اندازی کسب و کار ، ارزیابی سیستم های مدیریت شرکت ها و کسب و کارها ، مدیریت امور مشتریان ، برنامه ریزی سفارش گذاری ، برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات ، مهندسی کیفیت ، تدوین طرح های کسب و کار ، همچنین پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی گوناگون از جمله مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران و دوره حرفه ای کوچینگ کسب و کار و … آمادگی دارم تا به صورت کاملا رایگان در خدمت جوانان کوشا و سازنده سرزمینمان که مصمم به راه اندازی کسب وکار هستند یا به تازگی کسب و کار خود را ایجاد کرده اند باشم.


پی نوشت : به طورتئوری برای عبارات مشاوره ، کوچینگ ، منتورینگ و آموزش، تعاریف مستقلی ارایه شده است که در وبلاگ به آن پرداخته ایم، اما در عمل ، صاحبان کسب و کار و کارآفرینان جوان برای پیشبرد امور کسب و کار خود نیاز به مربیانی دارند که بتوانند ترکیبی از آنها را به صورت کارآمد ارایه نمایند. “عصرآفرینی” می داند که داشتن یک کسب و کار کوچک چگونه است و می داند که تحقق رویاهای شما به اشتیاق و تلاش زیادی نیاز دارد. لذا آماده است تا در هر مرحله از سفر، شما را حمایت کند.

هروژ چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

graduation hat 02

این یک عنوان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

bell time

این یک عنوان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

study light

این یک عنوان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

ماموریت عصر آفرینی

ماموریت “عصرآفرینی”  پشتی بانی و تقویت صاحبان کسب و کارهای کوچک پر تلاش  و پرجنب و جوش از طریق مشاوره،مربیگری  و آموزش است. کسب‌وکارهای کوچک، اقتصاد ملی ما را از طریق ایجاد ثروت و ایجاد شغل به پیش می‌برد. ما بر این باوریم که صاحبان کسب و کارهای کوچکی که در طول عمر یادگیرنده هستند، راحت تر با تغییرات سازگار می شوند و موفق ترند. ارتباط ما با داوطلبان،  به عنوان یادگیرندگان مادام العمر، تا هر زمان که بخواهند باقی می ماند تا بتوانیم با همراهی و همکاری هم به رشد و رضایت دست پیدا کنیم.

ما با ذهنی باز، گوش می‌دهیم، تشویق می‌کنیم و آشکارا با همه افرادی که به دنبال کمک تجاری از عصرآفرینی هستند، ارتباط برقرار می‌کنیم. روابط شخصی و طولانی مدت – از جمله روابط بین مربیان و صاحبان مشاغل – باعث موفقیت کسب و کار کوچک می شود.

کارآفرینان می توانند حضورا یا از راه دور از طریق ایمیل، تلفن و ارتباط ویدئویی به مشاوره رایگان ما دسترسی داشته باشند. ما به عنوان متخصص در زمینه کارآفرینی و موضوعات مرتبط ، به طور مداوم با داوطلبان و صاحبان کسب و کار کوچک ، برای ارائه مشاوره و پشتیبانی مستمر ملاقات می کنیم.صاحبان مشاغل همچنین می توانند از مجموعه راهنماها، الگوها، چک لیست ها، وبلاگ ، ویدئوها، اینفوگرافیک ها و موارد دیگر موجود در عصرآفرینی بهره مند شوند. ما در تلاش هستیم تا مرتبط ترین و جاری ترین محتواهای آموزشی را برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک و کارآفرینان ارائه دهیم.

چشم انداز و ارزش ها

عصرآفرینی

چشم انداز عصر آفرینی

 آرمان و هدف ما این است که هر فردی بتواند با حمایت ما به عنوان یک مالک و صاحب کسب و کار کوچک، رشد کند.

ما بر آنیم تا هر داوطلب موفق را به عنوان یک کارآفرین با تجربه به تیم خود اضافه کنیم و با غنای دانش و تجربه و با گسترش شبکه همکاری ها ، سرعت گسترش و تحول کارافرینی و رشد فردی  و اجتماعی را در سرزمین مان ایران و حتی فراتر از آن گسترش دهیم.

ارزش های عصر آفرینی

ارزش‌ اصلی ما به کار گیری  رویکرد های یکپارچه‌ اخلاقی برای دستیابی به چشم انداز و آرمان  ما است.

پشتی بانی های  “عصرآفرینی”،  مجموعه خدمات رایگانی است که به هر شهروندی که مالک یک کسب و کار است یا می خواهد یک کسب و کار راه اندازی کند ارائه می شود. ما  با ارائه مشاوره هایی که ریشه درتجارب مان دارد، در مورد بهترین روش ها و آموزش های مرتبط با کسب و کار ، با همکاری فرد به فرد با شما، از موفقیت شما حمایت می کنیم.

تماس تلفنی